Ulica:
Mládežnícka 2 (Sokolovňa), 911 01 Trenčín

Vaše najčastejšie otázky

Ako a kedy sa môžem prihlásiť do kurzu?
Do kurzu sa môžete prihlásiť kedykoľvek. Každé 3-4 týždne otvárame nový kurz a na hlavnej stránke môžete vidieť aj dátumy otvorenia kurzov v tomto roku. Pre zapísanie do kurzu musíte vyplniť Prihlášku do kurzu a Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia. Tieto dokumenty si môžete vyzdvihnúť v našej kancelárii alebo po dohode ich môžeme doniesť priamo Vám na vopred dohodnuté miesto.

Musím zaplatiť jednorazovo alebo je tu aj môžnosť na splátky?
Áno, Autoškola Šport ponúka možnosť zaplatiť kurz aj na splátky.

Koľko zvyčajne trvá absolvovať kurz?
V priemere je dĺžka kurzu v Autoškole Šport 10 týždňov. Samozrejme, je to ale individuálne. Niektorému žiakovi sa podarí absolvovať kurz aj do 8 týždňov a niekto ho absolvuje za 16 týždňov. Zavísi to najmä od toho ako často si žiak plánuje jazdy.

Aká je maximálne stanovená doba počas ktorej musím absolvovať kurzu?
Vyhláška, ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke, upravená dňa 19. 1. 2013, nariaďuje absolvovať kurz do 12 mesiacov od oficiálneho otvorenia kurzu. Zákon ďalej povoľuje vykonať dve opravné skúšky. Tie musia byť vykonané do 6 mesiacov od dátumu prvej skúšky.

V ponuke sa nachádzajú rôzne akcie pre jednotlivcov a aj pre skupiny. Je to aktuálne a kedy mám právo ich využiť?
Tieto akcie máme stále v ponuke. Na akciu pre jednotlivca máte nárok vtedy ak Vám nebola uplatnená iná zľava alebo iná akcia. Pri akcii pre skupinu, kde ponúkame otvorený účet v podniku Da Vinci (pri ČSOB banke), je podmienkou aby sa do kurzu zahlásila skupinká minimálne 3 ľudí. Absolventi majú na tieto akcie nárok po úspešnom absolvovaní kurzu. Pri uplatnení si skupinovej akcie je dôležité nás na to upozorniť pár dní vopred, aby sme stihli vybaviť potrebné náležitosti.

Začiatok kurzov

Rok 2024
 1. 17.január
 2. 14.február
 3. 13.marec
 4. 17.apríl
 5. 15.máj
 6. 12.jún
 7. 17.júl
 8. 14.august
 9. 11.september
 10. 16.október
 11. 13. november
 12. 11. december
Vždy o 15.00 hod. v priestoroch našej autoškoly.

Náš autopark